Dobry początek na rozpoczęcie rundy wiosennej !!!

Glks Wołucza 3-1 Olimia Niedźwiada

Glks Wołucza w swoim pierwszym meczu rundy wiosennej wygrał po dobrej grze 3-1. Mimo słabych pierwszych dwudziestu minut, w którym to Olimpia zdołała wyjść na prowadzenie, lecz coraz bardziej zarysowywała się przewaga naszego zespołu. I to przyniosło skutek w postaci bramki. Wyrównującego gola w 30 min. zdobył Dawid Augustyniak. I z tym oto pozytywnym akcentem schodziliśmy na przerwę. Druga połowa była już lepsza w naszym wykonaniu. Około 60 min. bardzo dobrym rajdem popisał się Bartek Cechniak, który zdołał jeszcze wślizgiem dorzucić piłkę w pole karne. Formalności dopełnił Krystian Warulik. Po tej bramce nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Ten gol jeszcze bardziej podbuzował nasz zespół, który nie spoczął na tej bramce. W 70 min. drugiego gola dołożył Dawid Augustyniak, który w tym sezonie ma już ich 8. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i założenia przed meczem, które mówiły o trzech punktach zostały wypełnione. Czekamy na kolejne zwycięstwa Glks-u Wołuczy !!!